O NÁS

O NÁS

 Reštaurácia Prazdroj je prvou reštauráciou mimo územia ČR s originálnym Tankovým pivom Pilsner Urquell. V našej reštaurácii sa ako prvej na Slovenku prvý krát načapovalo pivo z veľkokapacitného tanku.
Snažíme sa spríjemniť posedenie štýlovým zariadením, použitím architektonických prvkov Plzeňského pivovaru. Zariadenie reštaurácie má taktiež symbolizovať a pripomínať atmosféru a históriu českého piva, spolu s keramickými pohármi, do ktorých podávame našim štangastom pivo.  Kapacita miest je 200.

O PIVE

Pivo je skladované vo veľkokapacitných medených tankoch, ktoré sú súčasťou interiéru reštaurácii. Pivo dostáva hosť na stôl najžiadanejšou technológiou, tzv. hladinkou. Pena je jemná, rovná a po napití zanecháva na pohári hladinky.
Na základe neustálej odbornej starostlivosti a kontroly piva, naše reštaurácie zaujali najpoprednejšie miesta v kvalite tohto zlatistého moku na Slovensku.
V naších reštauráciách ponúkame pivo špičkovej kvality o čom svedčí aj uznanie hlavného „sládka“ plzeňského pivovaru. Čapujeme aj pivo z vlastného domáceho pivovaru Brewer.